Lubiatowo

Otwarcie punktu przyjęć interesantów Policji w Choczewie

W Choczewie został otworzony nowy punkt przyjęć interesantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i Dzielnicowych KP w Gniewinie z siedzibą w Choczewie przy ul. Świerkowej 8. Teraz mieszkańcy będą mogli spotkać się tam z dzielnicowym i porozmawiać o swoich problemach. Nowy punkt przyjęć interesantów mieści się w siedzibie Nadleśnictwa Choczewo przy ul. Świerkowej 8. 

W czwartek w Choczewie przy ul. Świerkowej 8 został otwarty nowy punkt przyjęć interesantów Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego i Dzielnicowych Komisariatu Policji w Gniewinie. Od ponad 1,5 roku mieszkańcy Gminy Choczewo nie mieli na swoim terenie punktu przyjęć interesantów, gdyż w poprzedniej siedzibie w dniu 25 maja 2016 roku doszło tam do pożaru i potem już budynek nie nadawał się do dalszej eksploatacji. Wtedy tez funkcjonariusze przenieśli się do siedziby Komisariatu Policji w Gniewinie. Dzięki inicjatywie Wójta Gminy Choczewo oraz uprzejmości Nadleśnictwa Choczewo, które udostępniło pomieszczenia przystosowane do zapewnienia odpowiednich warunków dla kontaktów policjantów ze społeczeństwem, dzielnicowi będą tam pełnili służbę w wyznaczonych terminach, natomiast mieszkańcy będą mogli kontaktować się ze swoim dzielnicowym w Choczewie. 

Informacje dotyczące dzielnicowych oraz ich numerów telefonów dostępne są w aplikacji MOJA KOMENDA, którą można pobrać na telefony komórkowe z systemem Android oraz IOS. Informacja także znajduje się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w zakładce TWÓJ DZIELNICOWY.

źródło: wejherowo.policja.gov.pl